tulips4june
New member
OK, it was in the shape of a lamb, but 4 ounces for $3.99 was too much just
to look cute. I recall buying the lamb shaped butter many years ago for
little more than normal butter cost. And I think they were 8 ounces then
too! It was Keller's brand. Good butter, but for that kind of money, I'll
try using a magic marker and draw on a regular stick.
to look cute. I recall buying the lamb shaped butter many years ago for
little more than normal butter cost. And I think they were 8 ounces then
too! It was Keller's brand. Good butter, but for that kind of money, I'll
try using a magic marker and draw on a regular stick.