DorsetsFinest
New member
On Sun, 20 Mar 2011 20:11:52 -0400, Nancy Young wrote:
I've been known to buy a cup of ice since the grocery store deli just
started charging for it. $.10 with $50 back.
I don't do gum either. Gimme a Heath Bar or Milk Way Caramel.
-sw
I've been known to buy a cup of ice since the grocery store deli just
started charging for it. $.10 with $50 back.
I don't do gum either. Gimme a Heath Bar or Milk Way Caramel.
-sw