C Catiee<3 Guest May 27, 2008 #1 high school class debate if you have ANY ideas please please please let me know!
L Lala L Guest May 27, 2008 #2 everyything will cost moreee .. argharghargharghg like nowwww before eggs used to cost like $1 now its like $3 milk was like $2 and now its $5.... have you seen the gas, food surplus.. hellooooo lol :O
everyything will cost moreee .. argharghargharghg like nowwww before eggs used to cost like $1 now its like $3 milk was like $2 and now its $5.... have you seen the gas, food surplus.. hellooooo lol :O