B -bed.(: New member Sep 4, 2009 #1 You can buy some candy bars at $0.55 each and one newspaper for $0.35 how many candy bars can you buy with $2.00?
You can buy some candy bars at $0.55 each and one newspaper for $0.35 how many candy bars can you buy with $2.00?
I iunno New member Sep 4, 2009 #4 HOW MANY TIMES DO I HAVE TO SAY IT WE ARE NOT DOING UR MATH HOMEWORK FOR YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oh and by the way as many as u want ......if u dont get caught
HOW MANY TIMES DO I HAVE TO SAY IT WE ARE NOT DOING UR MATH HOMEWORK FOR YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oh and by the way as many as u want ......if u dont get caught