B Bob New member Dec 6, 2009 #1 For example.... buy 100 trouts for 1,000 gp (making this up as i go) and then cook it, then sell it for like 2,000 gp?
For example.... buy 100 trouts for 1,000 gp (making this up as i go) and then cook it, then sell it for like 2,000 gp?