Search results

  1. M

    7th grade pre ap math homework ?

    the school purchased baseball equipment and uniforms for a total cost of $1836. The equipment cost $612.and the uniforms were $25.50 each. How many uniforms did the school purchased? igot 48. is that right..?
Back
Top