In 2010, ABC Company sold 523,468 units of its product at an average price of $18 per unit. The company reported estimated Returns and allowances in 2010 of 3 percent of gross revenue. ABC Company actually purchased 550,000 units of its product from its manufacturer in 2010 at an average cost of...